Обавештење о потврди изласка на испит и одржавању испита из Клиничке биохемије у jaнуарском испитном року школске 2023/2024. године

ПОТВРДА ИЗЛАСКА НА ИСПИТ:

Потврда испита за све студенте ће се спроводити на платформи Ретикулум. На курсу „Потврда испита 2023/2024“ треба одабрати 4. годину студија и попунити упитник под називом „Потврда испита за јануарски рок“ у оквиру предмета Клиничка биохемија. Платформи за потврду испита можете приступити и путем следећег линка http://reticulum.med.bg.ac.rs/moodle/course/view.php?id=2000. По предаји упитника потврдa испита је завршена. Упитник ће бити доступан у УТОРАК, 16. јануара 2024. од 8 до 13 часова.

Накнадна пријава испита НЕЋЕ бити могућа.

ИСПИТ:

Испитни тест биће одржан у СРЕДУ, 24. јануара 2024.  год. од 13 часова у амфитеатрима Института за хистофизиологију, Институту за патологију и Силосу. О локацији полагања испитног теста ћете бити обавештени до 20.01.2024.

О термину уписивања оцене у индекс студенти ће бити накнадно обавештени.

Катедра за медицинску и клиничку биохемију